"Завершення війни на Донбасі може статися ще за "путінської влади" у РФ", - Пономарьов

Путін хоче або на щось розміняти врегулювання ситуації на Донбасі, або зробити такі кроки, які дозволили б Кремлю зберегти обличчя, вважає колишній депутат Держдуми.

Врегулювання ситуації на Донбасі може статися ще під час перебування при владі у РФ Володимира Путіна. Про це розповів колишній депутат Державної Думи Росії Ілля Пономарьов, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

На його думку, президент РФ Володимир Путін хоче або на щось розміняти врегулювання ситуації на Донбасі, або зробити такі кроки, які дозволили б Кремлю зберегти обличчя при цьому врегулюванні. «Донбас сам Путін не хоче. І там врегулювання може статися ще за путінської влади. Вони б хотіли або на щось це розміняти, або зробити такі кроки, які дозволили б Кремлю зберегти обличчя при врегулюванні. Я думаю, що там абсолютно реальний шлях з миротворцями, і якщо це буде потрібно Україні, то мені здається, що цим шляхом можна дійти до кінця, і за посередництва Сполучених Штатів, які займають ту ж саму позицію. Якщо не впиратися в ці Мінські угоди, то війну на тій території можна припинити. Крим – це дійсно питання буде вирішене тільки тоді, коли зміниться влада в Кремлі. Це буде дуже болюча тема, але я впевнений, що ми її все одно вирішимо», – сказав Пономарьов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...