Збережіть чек: "Если вы все-таки заболеете, вы имеете полное право потребовать возмещения стоимости лечения и морального ущерба", - журналіст

Щеплення проти грипу не роблять за державний рахунок. Вони - комерційні. Вакцину потрібно купувати за свій рахунок, прищеплюють теж на платній основі.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише журналіст Сергій Дібров, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Это вам не "бесплатные прививки" в поликлинике по месту жительства. Это совершенно новый уровень отношений. Это значит, что вы становитесь потребителем в терминах Закона Украины "О защите прав потребителей".

А это значит, что по закону в имеете право на "надлежащее качество продукции и обслуживания". И кроме того, вы имеете право "возмещение имущественного и морального ущерба, нанесенного вследствие недостатков продукции".

Сохраните чек. Вы платите деньги для того, чтобы не заболеть. Если вы все-таки заболеете, вы имеете полное право потребовать возмещения стоимости лечения и морального ущерба.

Конечно, есть нюансы. Вам скажут, что вы болели не гриппом, не тем гриппом, не тем штаммом или не болели вообще.

Что все это надо доказать, а для этого нужен молекулярный анализ. Конечно. Вы не должны в этом разбираться – так гласит закон. И доказывать не вам. Вы сделали прививку против гриппа, чтобы не болеть. А раз заболели – значит, вам подсунули некачественный товар или услугу.

Да, и еще: потребители не платят судебный сбор по искам о защите своих прав, и их можно подавать в суд по месту жительства.

Короче, сохраните чек. Пригодится."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірно захоплююче! В Одесі через сильний мороз закипіло море (відео)

субота, 22 січень 2022, 0:10

Різниця температур навколишнього середовища і моря становила близько 20 градусів, через що і з'явилося таке захоплююче природне явище, коли над водою клубочиться пара. В Україні в ніч з 16 на 17 січня по всій країні спостерігалися екстремальні морози. ...

З архіву ПУ. Чизкейк, оладки, чіпси та інше: Що приготувати з гарбуза (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 21:00

Для багатьох господинь гарбуз – продукт досить специфічний і окрім знайомої всім з дитинства гарбузової каші та соку, здається, приготувати з нього більше нічого не можна. Але як ви помиляєтеся! Користувачі мережі поділились рецептами нескладних страв ...