Здатна засліплювати: Путінські пропагандисти показали нову зброю Кремля (відео)

У Росії провели випробування станції візуально-оптичних перешкод "Філін".

Відповідне відео опублікував пропагандистський російський телеканал "Звезда", передають Патріоти України.

Відомо, що в нічний і сутінковий час система нейтралізує приціли, далекоміри, прилади нічного бачення, системи наведення протитанкових керованих ракет на дальності до 5 км.

Уточнюється, що ці станції встановлено на кораблях "Адмірал флоту Радянського Союзу Горшков" (передано ВМФ в 2018 році) і "Адмірал флоту Касатонов", який проходить заводські випробування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...