"Торгівля рухається завдяки бажанню отримати хороші емоції при купівлі товару, який здоровий глузд ніколи б не дав дозвіл придбати", - йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Річард Талер, що отримав Нобелівську премію в галузі економіки, довів, що світовими ринками керують не чіткий розрахунок і науково доведена доцільність, а прості людські емоції.
Відзначається, що люди ведуться на різні акції і готові купити навіть те, що насправді для них є абсолютно непотрібним.
"Це дає можливість великим банкам нав'язувати людям "золоті карти", які не дають ніяких реальних бонусів", - розповів економіст Володимир Вахітов.
Як розповіли продавці-консультанти, абсолютна більшість клієнтів при виборі товарів насправді самі не знають, чого хочуть. Люди прагнуть купити не дійсно потрібну їм річ, а те, що підвищить їх соціальних статус і зробить розумнішими за інших.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...