"Здрасьтє Вам": Алла Пугачова заявила, що повідомлення про її смерть дещо передчасні

За її словами у співачки був період, коли вона відчувала себе жахливо, але це більше були технічно-побутові проблеми.

Алла Пугачова спростувала повідомлення про важку хворобу - «Я жива і здорова», повідомила співачка в інтерв'ю телепрограмі «Життя і побут», передають Патріоти України.

Ніяких операцій Пугачова не планує найближчим часом. «У мене все в порядку і оперувати нічого не треба, а моєї смерті вони не дочекаються».

Таким чином чутки про різке погіршення самопочуття у Алли Пугачової не підтвердилися. В інтернеті доходило навіть до появи інформації про смерть Примадонни, що нібито ретельно приховувалася її родичами.
Незважаючи на свій вік Алла Пугачова продовжує радувати шанувальників своєю творчістю і періодично організовує виступи. Великі концерти останнім часом все таки стали рідкістю для неї, але при цьому вона є частим гостем на різноманітних вечірках і корпоративах.
Її життя склалося таким чином, що по-справжньому щасливою в сімейному житті вона змогла стати тільки в похилому віці. Вона оточена любов'ю чоловіка і ростить двох чудових дітей.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...