Земляки-розбійники: Українці "пішли на справу" в римському метро і влаштували криваву бійку (відео)

В мережі користувачі підкреслили, що такою своєю поведінкою хлопці ганьблять інших громадян нашої країни.​

Співробітники поліції Риму почали кримінальне провадження щодо двох українців за фактом спроби пограбування останніми громадянина Індії в міському метрополітені, передають Патріоти України з посиланням на повідомлення місцевого видання Roma Today вiд 02 листопада 2018 року.

Так, в повідомленні говориться, що в перший листопадовий день близько 21-ї години 30 хвилин в наземному метрополітені Рим-Лідо сталася бійка. В інциденті взяли участь українські громадяни. У свою чергу користувач соціальної мережі Facebook під ніком David Ognibene виклав у своєму акаунті відео цієї самої бійки. На відео чітко видно, як двоє молодих українців агресивно поводяться по відношенню до ще одного пасажира метро індійської національності. Один з агресивних чоловіків розмовляє українською мовою і називає себе фашистом, а також голосно лається матом.

Як видно з відео, буквально за кілька секунд сварка переросла в бійку. В результаті українець сильно травмував громадянина індійської зовнішності. Більш того, постраждала також і жінка, яка намагалася захистити потерпілого - у неї була розбита голова в області чола. У свою чергу реакція соціальній мережі була, природно, негативною. Користувачі, коментуючи оприлюднене відео, побачили в поведінці громадян України ознаки расизму і дискримінації. Також користувачі підкреслили, що такою своєю поведінкою хлопці ганьблять інших громадян нашої країни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...