Про явище попередило Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США.

Територію України накриють магнітні бурі 18, 22 і 26 березня, - повідомляють Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Про явище попередило Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США. За даними відомства, спалахи на сонці призведуть до значного викиду в космос сонячної плазми, що спричинить збурення земної магнітосфери. "З 14 по 17 березня у нас "для розминки" очікуються невеликі хвилювання магнітосфери, а потім і зовсім підуть три магнітні бурі поспіль. До України вони доберуться 18, 22 і 26 березня", - йдеться в статті.
Всім трьом поки присвоєно клас G1 - найнижчий за п'ятибальною шкалою інтенсивності магнітних бур. При такій інтенсивності можуть бути зафіксовані невеликі збої в роботі енергетичних систем і змінюватися пташині маршрути, але велику небезпеку клас G1 не несе.
Але якщо техніці і електроніці прийдешні бурі не загрожують, то метеозалежні люди активність сонця можуть відчути в повній мірі. За словами київського терапевта Тамари Глинник, найгірше доведеться гіпотонікам і гіпертонікам. "Від коливань магнітного поля страждають найчастіше ті, у кого проблеми з серцево-судинною системою, - розповіла лікар. - Напередодні бурь і під час них приходять зі скаргами на різкі скачки тиску, серцеву аритмію та здавлюючий головний біль".
Глинник зазначає, що показники магнітного поля в Україні різняться: "Сильніше поле на північному сході країни, а на заході і півдні - слабше. Можна припустити, що в Херсоні та Івано-Франківську магнітні бурі будуть не такими чутливими для українців, як, наприклад, в Чернігові".
За словами лікаря, захиститися від магнітного шторму не можна, але полегшити стан можливо. Головне - зменшити навантаження на серцево-судинну систему. "Гіпертонікам можна приймати ліки від підвищення тиску або ж пити настоянки пустирника, валеріани або м'яти. Гіпотонікам потрібні інші трави - женьшень, лимонник", - сказала Глинник.
За її словами, поліпшити самопочуття в ці дні допоможе контрастний душ, помірні фізнавантаження, лазня і дотримання режиму сну. Крім того, краще уникати стресів, відмовитися від жирної і важкої їжі, а також - алкоголю і куріння.
У той же час на погоду сонячна активність в цей раз не вплине. "Зафіксовані спалахи досить слабкі. Такі не вплинуть на температуру повітря і опади", - розповів народний синоптик Леонід Горбань.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...