Згадають, як по смітниках шпиняти у наддержаві: Попереду нові санкції і обвал рубля. Росіян чекає швидке зубожіння, - економіст (відео)

Розширення санкцій з боку США щодо Росії вже в найближчій перспективі призведе до різкого зниження добробуту більшості росіян.

Віталій Шапран

Таке переконання в ефірі ObozTV висловив фінансовий аналітик Віталій Шапран, передають Патріоти України.

"Я думаю, що вони відчули (ефект санкцій. - ред.) вже в ці дні, але це була перша серія. Більш тривалий вплив вони відчують на протязі місяця. Ми побачимо зниження економічної активності РФ і поступове зубожіння там населення. Це один з прагматичних варіантів. Що буде робити політичне керівництво дуже важко передбачити", - підкреслив він.

За його словами, проблема полягає лише в небажанні керівництва Росії до конструктивних переговорів. "Зазвичай, якщо враховувати тільки економічну складову, то можна було б очікувати якихось переговорів. Але ми бачимо третє або четверте коло санкцій і, на жаль, вони не призводять до бажаного результату через впертість політичної влади", - підсумував експерт.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вчені назвали симптом, який попереджає про майбутні проблеми з серцем

неділя, 18 серпень 2019, 6:55

Швидка втомлюваність не тільки сигналізує про наближення старості, а і є ранньою ознакою серйозних проблем з серцево-судинною системою в майбутньому. Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтиморі провели аналіз дослідження, у я...

Сторінками історії: "Никаких гимназий на "собачьем языке", або Як былы генерали освыту реформували", - ЗМІ

неділя, 18 серпень 2019, 6:40

16 серпня 1919 року генерал-лейтенант Май-Маєвський взявся керувати народною освітою. Про події сторічної давнини пише Деловая столица, передають Патріоти України. "Освітою він зайнявся не з доброї волі - за збігом обставин. Як "главноначальствующий" ч...