Згоди не давав: У Індії чоловік судитиметься з батьками через власне народження

На його думку, батьки народили його заради власного задоволення, а виховання дітей він порівняв з "викраденням і рабством".

Житель Індії Рафаель Самуель позивається до суду на власних батьків через власне народження, на яке він не давав згоди, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Mail.

27-річний чоловік вважає себе антинаталістом, тобто, прихильником системи поглядів, яка розглядає розмноження людей, як неетичні дії.

При цьому Самуель зазначає, що у нього хороші стосунки з батьками й чудове життя, проте він не бачить сенсу витрачати час на навчання і побудову кар'єри.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...