"Жаба повертається?": У Кремлі готують заміну ватажкові "ЛНР"

Можливим наступником Пасічника називають Плотницького.

Леонід Пасічник

Розмови про те, що Пасічник не може далі виконувати обов'язки ватажка, в Луганську ходять давно. Одна з причин - нібито пособник окупантів РФ смертельно хворий, що заважає йому в повній мірі "керувати" "республікою". Про це в тому числі написав в своєму телеграм-каналі і відомий блогер з Донецька Фашик Донецький, передають Патріоти України.За словами джерела, Пасічнику залишилося жити недовго. У ватажка за чутками невиліковна і неоперабельна хвороба. Лікарі дають Пасічнику від 3 до 6 місяців.

Фашик Донецький повідомляє, що нібито в Кремлі щосили обговорюється кандидатура наступного ватажка луганських сепаратистів. "Розглядається кандидатура Плотницького" - зазначає блогер.Ігор ПлотницькийУ підтвердженні інформації про те, що з Пасічником щось не так, говорить і той факт, що ватажок все менше і менше з'являється на публіці. "Частіше стали показувати заздалегідь записані ролики, як ватажок на камеру "пісочить" своїх підлеглих. На масових заходах і зборах зараз хтось замість нього. Пасічника в живому вигляді бачать все рідше і рідше", - зізнаються джерела з "ЛНР".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...