"Жертви тактики випалених мізків": Показова бесіда з росіянином про Україну

Російська журналістка Олена Риковцева розповіла про діалог з водієм таксі в російському місті Брянськ.

Олена РиковцеваПро це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Журналістка наводить наступний уривок з бесіди:

"- И куда вы из Брянска-2? – запитує таксист.

- В Киев.

- А вас туда пускают?

- В смысле?

- Ну туда к примеру журналистов и артистов не пускают.

- Не всех. Тех, кого поймали на поездках в Крым с территории РФ.

- Сами наворотили и сами не пускают.

- Что наворотили?

- Переворот свой. Вместе с америкосами. Но вообще это не они. Там же одни русские живут, там нет никаких украинцев. Это все америкосы. И бандеровцы. Бандеровцы у них там приехали и с америкосами захватили власть."

Риковцева підкреслила, що в Москві давно не зустрічала "такой непроходимой дремучести".

"То есть человек живет на самой-самой границе с Украиной, и вроде должен хоть что-то видеть, хоть кого-то слышать, хоть в чем-то ориентироваться, а полное впечатление, что у него прямо к векам прицеплен железный занавес, в который вставлен крохотный телевизор, который три года крутит ему один и тот же сюжет, и ничего другого этот занавес к его глазам не пропускает", - зазначила вона.

"И ты это давно знаешь, но все равно жуть охватывает, когда лицом к лицу, когда в Брянске, когда думаешь, а сколько же их таких по стране, жертв тактики выжженных мозгов. И как это лечить, и как это чинить, как восстанавливать разрушенное мышление, и главное кто это будет делать. И когда. Или никогда", - пише журналістка.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Тест для дебілів: Парочка мажорів увірвалась на автівці з номерами Верховної Ради на скляний міст Кличка (відео)

середа, 19 червень 2019, 13:00

Вранці на пішохідно-велосипедний «міст Кличка» на автомобілі в'їхала парочка столичних «мажорів». Відео з'явилося в пабліку «Київ оперативний», передають Патріоти України. Судячи з усього, дівчина-пасажир знімала «покатушки» в Instagram-stories. За кер...

Снайперська справа: Як змінюється тактика та підготовка бійців ЗСУ на Донбасі

середа, 19 червень 2019, 11:59

Під впливом як досвіду війни на Донбасі, так і західних інструкторів в ЗСУ відбуваються досить масштабні зміни. І перш за все вони помітні в структурі піхотних підрозділів. Про це у своєму блозі пише військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріо...