"Чотири роки тому Росія вирвала Крим із глобального і глобалізованого. Але повністю ізолювати його від світу вона не змогла. Від того самого світу, в якому підліткове насильство і розстріли людей стають звичною реальністю", — уточнив він.
Казарін нагадав трагедію, яка сталася у штаті Колорадо (США) у школі "Колумбайн", коли двоє учнів старших класів вбили 13 людей і поранили ще 23. Потім були розстріли у Вірджинському політехнічному інституті, початковій школі Сенді-Хук і в середній школі Марджорі Стоунман Дуглас. Сумарна кількість загиблих перевищила 50 осіб.
"Але загальною стає не лише дискусія про насильство. Загальним подекуди стає саме насильство. Світ став глобальним — і ця глобальність поширюється не тільки на те, що нам подобається", — додав журналіст.
За його словами, справедливо говорити, що до анексії у Криму подібного не було. "І це правда. Але ця риторична формула здатна причесати наші емоції, а не логіку. Керченський вбивця не керуватися національним, конфесійним або світоглядним при виборі своїх жертв. Безсистемність цієї трагедії змушує думати лише про те, що від умовного "колумбайна" сьогодні не захищений ніхто. Ми можемо сподіватися на неповторення подібного. Але ніхто не може цього гарантувати", — підсумував він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...