Журналісти розкрили шокуючі секрети виробництва​ плавлених сирків в Україні (відео)

Плавлені сирки рідко виготовляють якісно, а красива обгортка рідко свідчить про гарний продукт.

В ідеалі цей продукт має бути таким: кілька видів сиру, сир, сметана, масло вершкове, сухе молоко. Він на 100% повинен складатися з молочних жирів. Реальна ціна за один сирок вийде в загальній складності від 12 до 15 гривень, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

У Чернігові розташований завод плавлених сирків. Журналісти з головою громадської організації по захисту прав споживачів придумали легенду, повідомивши, що мають власний магазин і знають про вигідну пропозицію з цього виробництва. Тому хочуть взяти ящик сирків на пробу.

У цеху, де роблять сирки, підлога залита якоюсь сироваткою, на ній же лежать пакети з явною гидотою. Суцільна цвіль. Але тут особливо не прибирають, навпаки, це і є сировина для продукту.

"Плавлений сир робився вже з такої сировини, яке вже відходи. Які там були залишки молочної промисловості. Вони туди додавали може якесь трохи масло. І ось робилася така сировина погана. Мили, мили сировину, приводили трішки у якийсь вид і плавили. І воно вже все туди пішло, якщо не видно", - зазначає колишня комірниця Валентина Дмитрівна.

По суті, прямо зараз хтось купив і їсть отруту. Тому що токсичним був ще початковий продукт цієї сироварні. І працює вона ритмічно - її продукція тоннами продається по всій Україні.

Відрізняти якісний сирок від поганого не так вже й легко. Тому дуже важливо контролювати якість продуктів і писати скарги до служби на той продукт, що викликає у вас підозру. А чиновники вже на підставі цієї скарги мають право влаштовувати позапланові перевірки підприємства. І виявити ось такий фальсифікат стає простіше.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

субота, 7 червень 2025, 23:10

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...