Журналісти розшукали героя, який врятував собаку з крижаної пастки (відео)

Людиною, яка героїчно врятувала в Миколаєві пса, що провалився в ополонку, виявився військовослужбовець 1-го окремого батальйону морської піхоти Олег Семендяев, який не зміг пройти повз потопаючу тварини.

За словами Олега, нічого сміливого у своєму вчинку він не бачить, передають Патріоти України з посиланням на Nikolaev24.

«Ничего смелого для себя в этом не вижу, здоровье и подготовка позволяли. И так бы поступили многие из моих друзей и товарищей», — сказав він.

Хлопець зазначив, що це був робочий день, він вийшов на обід і побачив, що собака, яка провалилася під лід, не може самостійно вибратися. «Был самый обычный рабочий день. Я вышел с работы на обеденный перерыв, по пути домой услышал лай, который не прекращался, и пошёл на звук к реке. С берега увидел, как собака пытается вылезти из воды и у неё никак не получалось выбраться. Прикинул для себя, что не могу пройти мимо, и с этим надо что-то сделать. Принял решение, что пойду доставать бедное животное. Много времени на размышление не было, многое нужно было успеть сделать», — розповідає Олег.

Він розумів, що може провалитися під лід, і зняв з себе одяг. «Я знал, что могу провалиться в воду, и что это скорее всего так и будет, поэтому разделся, чтобы потом долго не сушиться, и пошёл на лёд. На середине пути лёд начал трещать и чтоб не провалиться раньше времени, попытался перейти на четвереньки. Долез, когда начал проваливаться — принял как должное, что придётся искупаться, взял собаку выбросил её подальше от проруби, вылез сам, оделся и пошёл по своим делам дальше», — розповів він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...