Журналісти розшукали героя, який врятував собаку з крижаної пастки (відео)

Людиною, яка героїчно врятувала в Миколаєві пса, що провалився в ополонку, виявився військовослужбовець 1-го окремого батальйону морської піхоти Олег Семендяев, який не зміг пройти повз потопаючу тварини.

За словами Олега, нічого сміливого у своєму вчинку він не бачить, передають Патріоти України з посиланням на Nikolaev24.

«Ничего смелого для себя в этом не вижу, здоровье и подготовка позволяли. И так бы поступили многие из моих друзей и товарищей», — сказав він.

Хлопець зазначив, що це був робочий день, він вийшов на обід і побачив, що собака, яка провалилася під лід, не може самостійно вибратися. «Был самый обычный рабочий день. Я вышел с работы на обеденный перерыв, по пути домой услышал лай, который не прекращался, и пошёл на звук к реке. С берега увидел, как собака пытается вылезти из воды и у неё никак не получалось выбраться. Прикинул для себя, что не могу пройти мимо, и с этим надо что-то сделать. Принял решение, что пойду доставать бедное животное. Много времени на размышление не было, многое нужно было успеть сделать», — розповідає Олег.

Він розумів, що може провалитися під лід, і зняв з себе одяг. «Я знал, что могу провалиться в воду, и что это скорее всего так и будет, поэтому разделся, чтобы потом долго не сушиться, и пошёл на лёд. На середине пути лёд начал трещать и чтоб не провалиться раньше времени, попытался перейти на четвереньки. Долез, когда начал проваливаться — принял как должное, что придётся искупаться, взял собаку выбросил её подальше от проруби, вылез сам, оделся и пошёл по своим делам дальше», — розповів він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...