Журналісти з'ясували, чому в Україні занепав річковий флот і як його воскресити (відео)

Залізниця чи автотранспорт уже не справляються з українським експортом, чудові врожаї та фінансові очікування фермерів розбиваються об вагові автообмеження чи брак потужностей поїздів.

Нині перевезти зерно стає справжнім випробуванням. Знайшли вихід на Миколаївщині. Там відновили переправи баржами, передають Патріоти України.

Це хоч і довше, та екологічніше і дешевше. Та в масштабах країни це – крапля в морі, водою у нас транспортують менше відсотка вантажів, а про потенціал Дніпра чи Південного Буга повністю забули.

Передусім, треба встановити прозорі правила гри – ухвалити закон про Водний транспорт. Два проекти документа вже понад три роки лежать у парламенті.

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Некороновані": Список країн, де поки що немає жодного хворого на COVID-19 (мапа)

неділя, 5 квітень 2020, 22:28

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який у режимі онлайн стежить за поширенням коронавірусної інфекції в світі, щонайменше один хворий на COVID-19 є у 181 країні та регіоні.

Авто з прикордонником та військовим потрапило в смертельну ДТП на Донбасі (фото)

неділя, 5 квітень 2020, 18:59

Автомобіль Toyota Land Cruiser за межами проїжджої частини скоїв зіткнення з бетонною опорою ліній електропередач і деревом.