Журналісти з'ясували, чому в Україні занепав річковий флот і як його воскресити (відео)

Залізниця чи автотранспорт уже не справляються з українським експортом, чудові врожаї та фінансові очікування фермерів розбиваються об вагові автообмеження чи брак потужностей поїздів.

Нині перевезти зерно стає справжнім випробуванням. Знайшли вихід на Миколаївщині. Там відновили переправи баржами, передають Патріоти України.

Це хоч і довше, та екологічніше і дешевше. Та в масштабах країни це – крапля в морі, водою у нас транспортують менше відсотка вантажів, а про потенціал Дніпра чи Південного Буга повністю забули.

Передусім, треба встановити прозорі правила гри – ухвалити закон про Водний транспорт. Два проекти документа вже понад три роки лежать у парламенті.

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

НП у столиці: Будівельний кран впав на проїжджу частину, накривши автомобіль (фото, відео)

субота, 31 жовтень 2020, 12:58

За попередніми даними, обійшлося без постраждалих.

Готуємось до свята: Зробити оригінальний гарбуз на Хелловін допоможуть трафарети

субота, 31 жовтень 2020, 12:48

10 одночасно смішних і страшних ідей. Щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада у всьому світі святкують найстрашніше свято року, яке зародилось із кельтських святкувань. В англійській мові цей день називається All Hallow's Eve, або скорочено Halloween (...