"Жирик головного мозку": Одіозний російський політик розсмішив мережу безглуздим висловлюванням про США

Російський політик Володимир Жириновський в шоу з Соловйовим сказав, що США завдадуть собі ядерний удар, щоб все звалити на Росію і почати з нею війну.

Ведучу авторських програм на Радіо "Свобода", російську журналістку Олену Риковцеву розсмішила дана заява, про що вона повідомила в Facebook, передають Патріоти України.

За словами ведучої, Володимир Вольфович закликав "готувати побільше похоронних бригад, щоб закопувати солдатів НАТО".

Риковцева дивується: "Він собі це уявляє мабуть так, що солдати НАТО входять на територію РФ і розкидають по ній атомні бомби, гранати, і тут ми в них - ап - своїми бомбами. І відразу закопувати! Або він представляє так, що американці (пальнув спочатку в себе), пальнули в нас, ми в них, всіх їх повинищували, і тут наші похоронні бригади сіли в літак і полетіли в США їх закопувати".

Це висловлювання стало темою для загального обговорення, користувачі мережі не змогли пройти повз, не зазначивши комічність і абсурдність даної новини:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...