"Жирик головного мозку": Одіозний російський політик розсмішив мережу безглуздим висловлюванням про США

Російський політик Володимир Жириновський в шоу з Соловйовим сказав, що США завдадуть собі ядерний удар, щоб все звалити на Росію і почати з нею війну.

Ведучу авторських програм на Радіо "Свобода", російську журналістку Олену Риковцеву розсмішила дана заява, про що вона повідомила в Facebook, передають Патріоти України.

За словами ведучої, Володимир Вольфович закликав "готувати побільше похоронних бригад, щоб закопувати солдатів НАТО".

Риковцева дивується: "Він собі це уявляє мабуть так, що солдати НАТО входять на територію РФ і розкидають по ній атомні бомби, гранати, і тут ми в них - ап - своїми бомбами. І відразу закопувати! Або він представляє так, що американці (пальнув спочатку в себе), пальнули в нас, ми в них, всіх їх повинищували, і тут наші похоронні бригади сіли в літак і полетіли в США їх закопувати".

Це висловлювання стало темою для загального обговорення, користувачі мережі не змогли пройти повз, не зазначивши комічність і абсурдність даної новини:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна українська письменниця відзначає ювілей

субота, 19 вересень 2020, 12:46

Забужко – одна з небагатьох українських письменників, які живуть на гонорари від написаних книг. Найвідоміша українська письменниця, поет, публіцист, літературознавець і громадський діяч Оксана Забужко 19 вересня святкує 60-річчя, передають Патріоти Ук...

Богдан потролив появу свого наступника в ОП в ефірі у Шустера

субота, 19 вересень 2020, 12:23

Богдан виступив з колючим коментарем. Ексглава ОП в черговий раз пригадав депутата від партії "Слуга народу" Миколу Тищенка. "Я ж казав, що Тищенко там найрозумніший", - написав він.