"Жирик головного мозку": Одіозний російський політик розсмішив мережу безглуздим висловлюванням про США

Російський політик Володимир Жириновський в шоу з Соловйовим сказав, що США завдадуть собі ядерний удар, щоб все звалити на Росію і почати з нею війну.

Ведучу авторських програм на Радіо "Свобода", російську журналістку Олену Риковцеву розсмішила дана заява, про що вона повідомила в Facebook, передають Патріоти України.

За словами ведучої, Володимир Вольфович закликав "готувати побільше похоронних бригад, щоб закопувати солдатів НАТО".

Риковцева дивується: "Він собі це уявляє мабуть так, що солдати НАТО входять на територію РФ і розкидають по ній атомні бомби, гранати, і тут ми в них - ап - своїми бомбами. І відразу закопувати! Або він представляє так, що американці (пальнув спочатку в себе), пальнули в нас, ми в них, всіх їх повинищували, і тут наші похоронні бригади сіли в літак і полетіли в США їх закопувати".

Це висловлювання стало темою для загального обговорення, користувачі мережі не змогли пройти повз, не зазначивши комічність і абсурдність даної новини:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стартап Sirocco Energy: Вітрогенератор, що забезпечує електрикою два приватних будинки, створили в Києві

неділя, 20 жовтень 2019, 23:12

Винахідники вже отримали зі США замовлення на покупку установок. "Традиційні вітряки, якими по всьому світу оснащують вітрові електростанції, дуже складно встановлювати біля житлових будинків. Головна з причин в тому, що коли лопаті цих установок оберт...

Хіти тижня. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

неділя, 20 жовтень 2019, 23:05

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав інженер Дмитро Макогон, передаю...