Жителі Криму б'ють на сполох через нові реалії життя в окупації: Лікарі не їдуть навіть до немовлят

Стало відомо про складнощі з медичним обслуговуванням жителів Кам'янського дачного масиву під Сімферополем (анексований Росією Крим).

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Так, тисячі сімей не можуть прикріпити своїх новонароджених дітей до жодної поліклініці кримської столиці. Медики відмовляють їм у праві на гарантовану законодавством допомогу, поправляючи на огляди за місцем прописки. Ті, у кого є гроші, викликають платних фахівців.

Проблема торкнулася тих, хто живуть на території колективних садів, які вже дуже давно не використовуються як дачі, а є цілорічною обителлю багатьох кримчан. Але за фактом оформити документи і зареєструватися на дачі люди не можуть.

З цієї причини жителям колективних садів, чисельність яких за останні роки збільшилася до 20 тисяч осіб, в медичному огляді відмовляють, заявляючи, що при наявності проблем зі здоров'ям вони зобов'язані викликати швидку допомогу і звертатися в поліклініки за місцем прописки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...