Жителі Криму стурбовані через дамбу, яка перебуває у занедбаному стані

У Криму цілком наповнилося Білогірське водосховище, що забезпечує водою південно-східну частину анексованого півострова.

Білогірське водосховище

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

За інформацією видання, рівень води у сховищі зріс до норми внаслідок холодної весни та рясних опадів у Криму. Так, в результаті цього ні місці підтоплено навіть дерева.

Дамба цього водосховища просіла за тривалий період без води та перебуває у не найкращому стані, тож жителі регіону стурбовані ситуацією. Ще в січні журналісти помітили на дамбі великі та глибокі щілини між бетонними плитами. Проте ремонтом споруди не займається ніхто.

Водночас, як і раніше, без води залишається сафарі-парк "Тайган" у Білогірському районі.

"Білогірське водосховище наповнилося, але Тайганське водосховище, звідки ми завжди брали воду – ні, тому проблема водопостачання парку левів "Тайган" залишається гострою", – розповів власник парку левів Олег Зубков.

Він додав, що контролювати ситуацію допомагають дощі, оскільки в цей час не потрібно поливати рослинність у парку.

"Зараз відпрацьовуємо проект подачі води з Білогірського водосховища, але це дуже дорогий захід через значну віддаленість парку від цього водоймища", – розповів Зубков.

Додамо, що Білогірське водосховище наповнюється з гірського джерела Карасу-Баші, який у свою чергу живиться з найбільшого плато Криму – Карабі-Яйла.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...