Жити стало краще? - В Україні різко злетіли ціни на "борщовий набір"

В Україні з початку тижня відбулося стрімке зростання цін на овочі.

Зокрема, морква за останні кілька днів зросла в ціні більш ніж на третину. На оптових майданчиках країни вона сьогодні продається по 5,5-6,0 гривень за кілограм, при цьому деякі продавці встановили ціни на рівні 6,5-7 гривень за кілограм, - передають Патріоти України з посиланням на "Інфо-Шувар".

Майже в півтора рази за останній тиждень подорожчав і буряк. На торгових майданчиках України ціни на нього підскочили до 5-7 гривень за кілограм. Аналогічна ситуація відбувається і з вартістю капусти. З початку тижня ціна на неї зросла майже на 50%, досягнувши позначки 3,5-5 гривень за кілограм.

Повільніше серед усіх овочів "борщового набору" дорожчають картопля і цибуля. Зокрема, ціни на картоплю зросли на 7-10% до 3,5-4,5 гривень за кілограм. При цьому цибуля подорожчала на 5% до 3,2-4,2 гривні за кілограм.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Прорський Колос: Найбільший у світі готель так і не прийняв жодного гостя (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 1:00

Острів Рюген ще з часів утворення Німецької імперії привертав до себе увагу туристів. Готель довжиною 4 кілометри, здатний вмістити 20 тисяч відпочиваючих одночасно, так і не був відкритий для туристів. Він знаходиться на острові Рюген в Балтійському м...

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...