Вчені NASA відкрили дуже незвичайний пульсар. Рухома надзвичайно намагнічена нейтронна зоря рухається через Всесвіт так швидко, що вона могла б подолати відстань між Землею і Місяцем всього за шість хвилин. Її надзвичайна швидкість, вірогідно, спричинена тим, що масивна зірка вибухає і постійно «відштовхується» в космосі, передають Патріоти України з посиланням на Daily Star.
Світловий хвіст пульсара розтягнувся на 13 світлових років за ним. Тож завдяки цьому астрономи змогли відстежити початкову точку, звідки незвичне космічне тіло почало свій рух.
Зірка отримала назву PSR J0002+6216. Її виявив телескоп «Гара-обсерваторія Фермі».
«Подальше вивчення цього об’єкта дозволить нам краще зрозуміти, які подібні вибухи можуть «розганяти» нейтронні зорі до таких високих швидкостей», - сказав вчений з Національної обсерваторії радіоастрономії США в Сокорро, штат Нью-Мексико.
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...
Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...