Зі швидкістю 4 млн кілометрів на годину: Вчені NASA відкрили зірку, яка мчить крізь Всесвіт

За зіркою лишається світловий «хвіст», який розтягнувся на 13 світлових років.

Вчені NASA відкрили дуже незвичайний пульсар. Рухома надзвичайно намагнічена нейтронна зоря рухається через Всесвіт так швидко, що вона могла б подолати відстань між Землею і Місяцем всього за шість хвилин. Її надзвичайна швидкість, вірогідно, спричинена тим, що масивна зірка вибухає і постійно «відштовхується» в космосі, передають Патріоти України з посиланням на Daily Star.

Світловий хвіст пульсара розтягнувся на 13 світлових років за ним. Тож завдяки цьому астрономи змогли відстежити початкову точку, звідки незвичне космічне тіло почало свій рух.

Зірка отримала назву PSR J0002+6216. Її виявив телескоп «Гара-обсерваторія Фермі».

«Подальше вивчення цього об’єкта дозволить нам краще зрозуміти, які подібні вибухи можуть «розганяти» нейтронні зорі до таких високих швидкостей», - сказав вчений з Національної обсерваторії радіоастрономії США в Сокорро, штат Нью-Мексико.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Это было, было...": "Реальный СССР на фото "иностранного шпиона", - Мирович

п’ятниця, 24 травень 2019, 23:50

Ці фотографії зробив француз на ім'я Жюльєн Галеотті, який в секретних радянських документах був позначений як "французький шпигун". "В сети недавно появилась совершенно потрясающая подборка снимков, на которых запечатлён СССР шестидесятых годов. Снимк...

Знову "по-новому": У Мінсоцполітики розповіли, як виплачуватимуть субсидії з жовтня

п’ятниця, 24 травень 2019, 23:40

Міністерство соціальної політики з жовтня 2019 року введе дві системи надання пільг у грошовій формі. З першого жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення прийняв уряд, передають Патріо...