З'явилася нова інформація про можливу смерть ще одного "високопосадовця" "ДНР"

Сайт «Миротворець», який повідомив 31 серпня новину про кончину Тимофєєва, пізніше її не підтвердив.

«На жаль, його відкачали, і він повернувся», - написали на сайті. І додали: «Хоча, якщо вичухається, він буде заздрити Захарченкові», передають Патріоти України.
Як відомо, ватажка бойовиків Захарченка ліквідували 31 серпня. Разом з ним в результаті вибуху в кафе «Сепар» в центрі окупованого Донецька постраждав і «міністр доходів і зборів ДНР» Олександр Тимофєєв (кличка «Саша Ташкент»).
Через деякий час в запису в «Чистилищі» про «Ташкента» з'явилася фраза «ліквідовано російськими спецслужбами 31 серпня 2018 року». «Ташкента» оперували кілька годин. Сепаратистські ЗМІ повідомили, що він прийшов в себе: не може розмовляти, спілкується письмово. Потім по Донецьку поповзли чутки про смерть Тимофєєва. Їх підтвердили і джерела на окупованій території. Однак пізніше «Миротворець» повідомив, що «Ташкент» живий. Поки про його стан нічого не відомо.
Капітал «Ташкента» оцінюється в 17 мільйонів доларів. Останнім часом у двох нерозлучних друзів - Захарченка і Тимофєєва - був конфлікт.
Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...