"Зійтися у відкритому бою не наважуються, або Як терористи шкодять ЗСУ", - Тимчук

Терористи на Донбасі, аби нашкодити ЗСУ, влаштовують мінні пастки та засідки.

Зійтися з українськими військовими у відкритому бою не наважуються, інформує керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, передають Патріоти України.

"Відзначаються спроби командування окупаційних формувань влаштовувати на окремих ділянках так звані "протидиверсійні" засідки, мінні пастки на нейтральній смузі та інші заходи з протидії військовій розвідці ЗСУ. Також продовжує відзначатися активна діяльність снайперських і маневрених груп РЕР/РЕБ противника вздовж всієї лінії зіткнення.

У зв'язку з роботою спеціальної моніторингової місії ОБСЄ російські окупаційні війська проводять додаткові заходи щодо маскування озброєння і техніки, а також обмеження їхнього переміщення", - написав Тимчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...