Зіркова українська співачка здивувала шанувальників дитячим фото

Відома українська співачка кримськотатарського походження Джамала жартівливо відповіла шанувальникам на прохання показати обличчя свого сина Еміра-Рахмана.
На своїй сторінці в Instagram співачка поділилася чорно-білим фото, на якому ще зовсім маленькою позує на камеру, передають Патріоти України.
"Покажи, та покажи! Не покажу! Ось вам. Емір-Рахман. Крим. Кучук-озені. Жарт. Це я!", - написала Джамала.
Одні шанувальники підтримали співачку в небажанні показувати сина, інші ж вважали, що Емір, можливо, виглядає також, як Джамала в дитинстві.
"І правильно! Нічого чужим людям витріщатися на дитятко. На своїх хай очі витріщають", "Здалося, що це Емір спочатку. Як же мило", "Яка різниця, хто що говорить або просить, це ваша справа, тим більше таке особисте", - писали користувачі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...