Зіркову українську співачку проголошено Амбасадором відновлюваної енергії у світі (фото, відео)

Руслана офіційно проголошена глобальним Амбасадором Відновлюваної Енергії в світі і отримала відповідний сертифікат ініціативи Global 100%RE з рук генерального секретаря Світової вітроенергетичної асоціації Стефана Гсаенера.

Перед початком перфоменса, врученням сертифікату і оголошення Руслани Амбасадором на сцену, щоб проголосити промови і привітати співачку, також піднялись Ханс-Йозеф Фелль (президент Energy Watch Group, лауреат премії LUI Che Woo Prize), Андрій Конеченков (віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, голова правління Української вітроенергетичної), Карло Райкер (виконавчий директор Німецького вітроенергетичного союзу), передають Патріоти України.Руслана звернулась до гостей WindEnergy Hamburg, до всіх своїх прихильників і друзів, до всього людства зі словами:

"Я хочу звернутися до всіх і пообіцяти, що займатимуся питанням переходу людства на 100% відновлюваних джерел енергії 24/7. Я зроблю все, що від мене залежатиме, щоби це сталося якомога швидше. Я закликаю всіх не забувати про відновлювані джерела енергії. Недостатньо просто говорити. Не достатньо просто організовувати заходи. Для кожної людини перехід на чисту енергію означає в тому числі і відмову від штучних речей, від наркотиків. Для всього людства і всіє планети це означає відмову від ядерної енергії, від використання вугілля, нафти і газу – повну відмову від цієї темної енергії та збудованої на ній системи. Вона руйнує все наше життя. Не лише окрему його частину.

Моя місія як Амбасадора – зробити відновлювану енергію найбільш популярною енергією у світі. І я знаю, як це зробити за допомогою свого голосу. У мене є програма і план дій.

Я хочу, щоби кожна людина на цій планеті, задалася питанням, яку енергію вона використовує. У нас достатньо сил і можливостей змінити це", – сказала Руслана.Після урочистої частини Руслана презентувала перфоменс Wild Energy на сцені, яка живилась автономно і виключно від джерел чистої відновлюваної енергії.

Протягом двох днів до шоу була розгорнута мобільна сонячна електростанція та система резервування накопиченої енергії.

100% Відновлюваної Енергії можливі у будь-якій сфері людського життя та діяльності.Для Руслани, як для українки, це питання незалежності власної держави, питання безпеки від зовнішнього енергетичного шантажу та агресії, питання здоров’я і процвітання країни, яка пережила найбільшу в світі енергетичну катастрофу. І Руслана це довела власною діяльністю, власною творчістю, власним прикладом, і готова допомогти всьому людству перейти на 100 відсотків чистої енергії.

Цю мету вона проголосила сьогодні.

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Багато було...": Зіркова українська телеведуча розповіла, як розгубила знаменитих друзів

субота, 31 жовтень 2020, 13:11

Вона зізналася, що зараз у її житті максимум четверо друзів, стосунки з якими перевірені роками. Оля Фреймут не належить до тих зірок, які зав'язують міцну дружбу з колегами з шоу-бізнесу. Проте ведуча щиро зізналась, що в часи шаленої популярності зна...

НП у столиці: Будівельний кран впав на проїжджу частину, накривши автомобіль (фото, відео)

субота, 31 жовтень 2020, 12:58

За попередніми даними, обійшлося без постраждалих.