Зірковий трансгендер смертельно образився на Зеленського та телеканал "1+1" (відео)

Скандал розгорівся навколо гумористичного номера в передачі "Ліга сміху", яка належить "Студії Квартал 95".

Через ЛГБТ-скандал співачка-трансгендер Зіанджа (раніше Борис Апрель) вирішила поставити крапку в ділових відносинах з телекомпанією 1+1. Вона офіційно припинила співпрацю з каналом. Про це співачка заявила в передачі "Світське життя" з Катериною Осадчою, передають Патріоти України.

"У зв'язку з недавнім інцидентом і відсутністю офіційного вибачення, будь-яке подальше співробітництво між мною і "1+1" неможливе. Відтепер цей канал у мене асоціюється з гомофобією та пропагандою обмеження прав ЛГБТ-людей", - заявила Зіанджа.

Телеканал «1+1» відреагував на скандал, який розгорівся через заяви співачки-трансгендера Зіанджі (раніше Борис Апрель) на гумористичний номер в передачі "Ліга сміху", яка належить "Студії Квартал 95". Телеканал опублікував на офіційній сторінці в Facebook новий пост з вибаченнями за «не зовсім коректний жарт».

Але і вибачення не змогли згладити ситуацію. Артистка заявила, що тепер канал 1+1 міцно асоціюється у неї з гомофобією та з утисками представників ЛГБТ.

Після цього співачка написала пост в Instagram, в якому жорстко розкритикувала Зеленського у відповідь. Вона навіть згадала чутки, що комік збирався в президенти, і сказала, що цивілізованій країні, що розвивається не потрібен такий лідер, і що люди в Україні мають право на вільне самовираження.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...