Зірковий трансгендер смертельно образився на Зеленського та телеканал "1+1" (відео)

Скандал розгорівся навколо гумористичного номера в передачі "Ліга сміху", яка належить "Студії Квартал 95".

Через ЛГБТ-скандал співачка-трансгендер Зіанджа (раніше Борис Апрель) вирішила поставити крапку в ділових відносинах з телекомпанією 1+1. Вона офіційно припинила співпрацю з каналом. Про це співачка заявила в передачі "Світське життя" з Катериною Осадчою, передають Патріоти України.

"У зв'язку з недавнім інцидентом і відсутністю офіційного вибачення, будь-яке подальше співробітництво між мною і "1+1" неможливе. Відтепер цей канал у мене асоціюється з гомофобією та пропагандою обмеження прав ЛГБТ-людей", - заявила Зіанджа.

Телеканал «1+1» відреагував на скандал, який розгорівся через заяви співачки-трансгендера Зіанджі (раніше Борис Апрель) на гумористичний номер в передачі "Ліга сміху", яка належить "Студії Квартал 95". Телеканал опублікував на офіційній сторінці в Facebook новий пост з вибаченнями за «не зовсім коректний жарт».

Але і вибачення не змогли згладити ситуацію. Артистка заявила, що тепер канал 1+1 міцно асоціюється у неї з гомофобією та з утисками представників ЛГБТ.

Після цього співачка написала пост в Instagram, в якому жорстко розкритикувала Зеленського у відповідь. Вона навіть згадала чутки, що комік збирався в президенти, і сказала, що цивілізованій країні, що розвивається не потрібен такий лідер, і що люди в Україні мають право на вільне самовираження.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...