Злякався за свою шкуру? - Терорист Прилєпін розповів, чому не повернеться на Донбас (відео)

Російський письменник, колишній терорист "ДНР" Захар Прилєпін заявив, що назавжди покинув лави окупантів Донбасу.

Захар Прилєпін

За його словами, це сталося через те, що захоплена територія перетворилася на подобу чергового регіону Росії, де просто почався розподіл бізнесу. Крім того, він заявив, що Донбас перестав його надихати, а тому він не має наміру там воювати. Свою позицію Прилєпін виклав в інтерв'ю словенському телеканалу RTV 4, передають Патріоти України.

Письменник-терорист зазначив, що кардинальні зміни, пов'язані з перерозподілом влади у псевдореспубліці почалися після ліквідації ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Адже він масовими віджимами підприємств, які Прилєпін назвав "націоналізацією заради порятунку країни", створив певну копію лівої соціалістичної держави. Саме ця ідея нібито найбільше і подобалась терористу, проте зазнала краху після вбивства Захарченка.

"Зараз, коли Захарченко був убитий, ось цей лівий поворот закінчився. І по суті чергова область Росії з'явилася. Хоча це не належить Росії, Росія до цього не має відношення, але по суті бізнес там робить приблизно той самий, що в Росії. Мені це не дуже подобається", — сказав Прилєпін.

Він також додав, що поїхав із Росії на Донбас у пошуках свободи і нової пропагандистської ідеології, проте вона дуже швидко вичерпалася на окупованих українських територіях.

"Я відчував, що там весна. Зараз там не мій час. І я перестав бути військовим, я — цивільна людина. Я сказав, ось те, що відбувається, — я співпереживаю народу Донбасу, я допомагаю, у мене гуманітарний фонд, мій батальйон, я залишаюся його куратором, але я більше не хочу воювати за інтереси великого бізнесу. Я не хочу воювати за капіталізм", — підсумував Прилєпін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...