Злякався за свою шкуру? - Терорист Прилєпін розповів, чому не повернеться на Донбас (відео)

Російський письменник, колишній терорист "ДНР" Захар Прилєпін заявив, що назавжди покинув лави окупантів Донбасу.

Захар Прилєпін

За його словами, це сталося через те, що захоплена територія перетворилася на подобу чергового регіону Росії, де просто почався розподіл бізнесу. Крім того, він заявив, що Донбас перестав його надихати, а тому він не має наміру там воювати. Свою позицію Прилєпін виклав в інтерв'ю словенському телеканалу RTV 4, передають Патріоти України.

Письменник-терорист зазначив, що кардинальні зміни, пов'язані з перерозподілом влади у псевдореспубліці почалися після ліквідації ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Адже він масовими віджимами підприємств, які Прилєпін назвав "націоналізацією заради порятунку країни", створив певну копію лівої соціалістичної держави. Саме ця ідея нібито найбільше і подобалась терористу, проте зазнала краху після вбивства Захарченка.

"Зараз, коли Захарченко був убитий, ось цей лівий поворот закінчився. І по суті чергова область Росії з'явилася. Хоча це не належить Росії, Росія до цього не має відношення, але по суті бізнес там робить приблизно той самий, що в Росії. Мені це не дуже подобається", — сказав Прилєпін.

Він також додав, що поїхав із Росії на Донбас у пошуках свободи і нової пропагандистської ідеології, проте вона дуже швидко вичерпалася на окупованих українських територіях.

"Я відчував, що там весна. Зараз там не мій час. І я перестав бути військовим, я — цивільна людина. Я сказав, ось те, що відбувається, — я співпереживаю народу Донбасу, я допомагаю, у мене гуманітарний фонд, мій батальйон, я залишаюся його куратором, але я більше не хочу воювати за інтереси великого бізнесу. Я не хочу воювати за капіталізм", — підсумував Прилєпін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...