Про це в ефірі "Обозреватель.LIVE" розповіла експерт з психологічної кібербезпеки, кандидат психологічних наук Наталія Бугайова, повідомляють Патріоти України.
"Ті ж злочинці здорово використали момент із "групами смерті". З'явилася частина кураторів, які шантажували дітей і виманювали у них номери кредитних карт, паролі для того, щоб здійснити пограбування. Коли дитина розуміла, що вона скоїла, то деякі з них вчиняли самогубство. Вони боялися, що будуть покарані", - розповіла експерт.
Вона зазначила, що насправді віртуальний простір не такий безпечний, як здається.
"Звичайно ж і автомобільний транспорт небезпечний, і будь-який транспорт, але існують певні правила. Для нас це - нова реальність. Необхідно, щоб люди розуміли, що є певні правила. Ніхто ж не стане якійсь людині на вулиці розповідати свої справжні дані, давати ключі від квартири і т.д? І цього не можна робити у віртуальному просторі", - зазначила психолог.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...