Злодійські скрепи підточують "рускій мір": У Шойгу прокралися на поставках боєприпасів до "молодих республік"

А ще ж "трошки" треба вкрасти і місцевим царькам. От і виходить класична російська проблема - "все украдено до нас"...

Дві третини артилерійських снарядів і мін, завезених з РФ на окупований Донбас з початку листопада, виявилися непридатними до використання. Про це з посиланням на інформацію Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України повідомив Інформаційно-аналітичний центр РНБО, передають Патріоти України.

За даними розвідки, РФ продовжує використовувати тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей як полігон для утилізації застарілих зразків озброєння і боєприпасів. «Зокрема, протягом листопада ц.р. з території Росії завезена чергова партія боєприпасів для поповнення запасів з'єднань і частин 1 і 2 АК ЗС РФ. Разом з тим, значна частина отриманих артилерійських снарядів і мін виявилися непридатними до застосування через пошкодження корозією внаслідок тривалого недбалого зберігання на відкритих майданчиках», - повідомили в ГУР.
Як з'ясували розвідники, російське окупаційне командування прийняло рішення про утилізацію шляхом підриву понад двох третин отриманих боєприпасів 1970 року виготовлення.
Раніше стало відомо, що поставки з РФ запчастин і агрегатів для техніки окупаційних військ на Донбасі скоротилися на 50%. У зв'язку з цим, для відновлення пошкодженої і несправної бойової техніки з'єднань і частин 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) армійських корпусів (АК) ЗС РФ, російське командування розпорядилися через окупаційні адміністрації реквізувати необхідні запчастини у місцевих транспортних підприємств. Керівники цих підприємств отримали спеціальні «рознарядки» на поставку підрозділам російських окупаційних військ автомобільних запчастин і агрегатів. Для забезпечення окупантів необхідними запчастинами наказано розукомплектувати до 25% вантажних автомобілів, які перебувають на ходу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...