"Зметемо до ч**тової со**чої матері!": Українська письменниця різко відповіла прибічникам "мовного скандалу" на Закарпатті (відео)

Українська письменниця Лариса Ніцой заявила, що жителі Закарпаття отримали можливість вивчати угорську мову до 10 класу, однак все одно незадоволені.

Лариса Ніцой

Ці пропозиції підтримала Венеціанська комісія, тому Угорщина повинна почути, сказала вона в ефірі телеканалу ZIK, передають Патріоти України.

"Хочу спочатку сказати: припиніть зомбувати народ! Ніяке міжнародне співтовариство нічим не стурбоване. Це хто стурбований? Чехи, німці, французи, англійці? Нічого не стурбовані! Ми отримали рекомендації Венеціанської комісії, Європарламент звернувся до комісії, і ми звернулися, отримали рекомендації. Стурбовані лише угорці", - зазначила Ніцой.

За її словами, учні на Закарпатті можуть вчити угорську мову в дитячому садку і школі до 10 класу. "Або ви погодитеся на це, або ми зметемо до чортової собачої матері цю владу, і будете вчити свою угорську мову на факультативах! Тому хапайтеся за цю можливість, поки вона є. І передайте це своїй Угорщини!" - зазначила письменниця.

На своїй сторінці в Facebook письменниця також прокоментувала відео. "Знаєте в чому проблема українців? В тому, що ми не даємо своїм нападникам по рогах. Ми починаємо їх умовляти миром, ладком. Але досить вже. Знайдіть кожен в собі сили сказати: "Ні", - закликала Ніцой.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...