Про це повідомила його дочка Катерина Клодт, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. При цьому ті стверджують, що Дмитрієв нібито порушив підписку про невиїзд і збирався виїхати до Польщі.
Так, з'явилася інформація, що у нього була з собою валіза з речами. Однак дочка Дмитрієва спростувала цю інформацію.
Відзначимо, що в квітні поточного року Дмитрієв був виправданий судом у справі про виготовлення дитячої порнографії, яку на нього завели в грудні 2016 року. Йому інкримінували 9 фотографій, виявлених в його комп'ютері, на яких його прийомна дочка зображена без одягу. Історик стверджує, що фотографував хворобливу дівчинку голою для контролю її розвитку і звіту перед опікою.
14 червня виправдувальний вирок був скасований Верховним судом Карелії. У засіданні прокуратура представила результати нового психологічного обстеження дівчинки, про яку Дмитрієв і його адвокат не знали і яке було зроблено вже після рішення суду першої інстанції. Справу відправили на дорозслідування.
Як пов'язаний з Україною
Цікаво, що за часів СРСР Дмитрієв проживав на території України - в Чернігові.
Свого часу він організував архівні дослідження, що стосуються жертв більшовицького терору і пошуку згадок про місця їх поховань в Карелії. Також він активно займався відновленням прав жертв політичних репресій.
Але найголовнішим його досягненням є те, що він спільно з іншими членами експедиції знайшов місце масових розстрілів і поховань людей - урочище Сандармох в Медвеж'єгорському районі Карелії, де в жовтні - листопаді 1937 року ростріляли 1111 в'язнів Соловецької тюрми особливого призначення, в тому числі сотні українців.
Серед страчених легендарні українські письменники Микола Куліш, Лесь Курбас, Антін Крушельницький, Микола Зеров, Валер'ян Поліщук, Мирослав Ірчан, Григорій Епік.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...