"Знання - це сила": В Одесі яму на дорозі "залатали" підручниками

В Одесі велику яму на дорозі виправили підручниками.

Про це розповіла одеситка Наталія Євстратова на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відповідну фотографію, повідомляють Патріоти України.

За словами користувача мережі, "нововведення" можна побачити на вулиці Сєрова.

"А шо, цікаве рішення, алгебра, географія та інша література з користю для справи... Сьогодні на Сєрова ", - написала Наталя.

У коментарях з іронією відзначили, що книги, якими залатали ями, - це "вузівські" підручники з опору матеріалів.

"Ой, краще б берегли їх як зіницю ока... у світлі майбутніх реформ освіти! Ціни їм не буде (для тих, кому важливо буде освіта і знання)", "Діри закрили знаннями", "Образно і символічно", - написали в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...