Знесення або реконструкція: У Кабміні візьмуться за застарілі будинки українців

Кабінет міністрів України готує законопроект, який передбачає реконструкцію застарілого житла по всій країні.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передають Патріоти України.

Документ, як очікується, буде передбачати, який відсоток власників житла повинен погодитися на відселення для проведення реконструкції. Поки такий показник не визначений.
"Ми бачимо два потенційних принципу (реновації житла - ред.): Знесення житла або реконструкція (заміна зношених інженерних систем з надбудовою декількох поверхів - ред.). Знесення в більшості випадків буде застосовуватися до мікрорайонів, щоб повністю поміняти інженерну та соціальну інфраструктуру", - сказав Парцхаладзе.
Він зазначив, що реконструкція старого житлового фонду повинна початися через 3-4 роки після прийняття відповідного закону. В даний час такий законопроект перебуває на доопрацюванні, його узгодження і передачу до Верховної Ради планується провести до кінця поточного року.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...