Хресний хід вірян мав особливість, адже першими йшли «представники захоплених храмів УПЦ (МП – ред.), яких на сьогодні нараховується 47», зазначили на сайті Московської церкви, передають Патріоти України.
Парафіяни, «у яких відібрали їх рідні храми», виступили з ініціативою створити ікону із зображенням Собору новомучеників землі Української, пояснив керуючий справами митрополит Антоній (Паканич).
«Сто років тому митрополит Володимир Богоявленський став першим єпископом, якого було вбито богоборчою владою – його зображено у центрі ікони. Ця ікона написана народними іконописцями, які зобразили новомучеників і сповідників Української православної церкви (Московського патріархату – ред.), що представляють різні регіони України. Життям і своєю смертю вони засвідчили любов до Бога і приналежність православній вірі», – розповів керуючий справами УПЦ.
Українці пройшли останнім земним шляхом Христа з молитвою про відновлення спокою в Україні.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...