У середній загальноосвітній школі № 22 в Сєрові Свердловської області випускникам видали грамоти про закінчення навчального закладу з гербом і прапором України. Одну з таких грамот місцевим ЗМІ продемонстрували читачі, передають Патріоти України.
У самій школі пояснили, що такі грамоти отримали тільки випускники 11 А класу. Помилки припустилася їхній класний керівник при підготовці до вручення почесних грамот. "Просто переглянули. Звичайно, ніхто не хотів цього робити спеціально. Рамка грамоти була скачана з інтернету. Ніхто не звернув уваги — ну, кольорова стрічка. А потім хтось вже побачив, що там нанесені і герб, і прапор України", — розповіли в навчальному закладі.
У школі пояснили, що зараз випускники приносять грамоти назад та їх замінюють на нові, вже російського зразка.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...