Знову "хунта" винна? - У Росії випускникам видали грамоти з гербом і прапором України (фото)

Зараз випускники приносять грамоти назад та їх замінюють на нові, вже російського зразка.

У середній загальноосвітній школі № 22 в Сєрові Свердловської області випускникам видали грамоти про закінчення навчального закладу з гербом і прапором України. Одну з таких грамот місцевим ЗМІ продемонстрували читачі, передають Патріоти України.

У самій школі пояснили, що такі грамоти отримали тільки випускники 11 А класу. Помилки припустилася їхній класний керівник при підготовці до вручення почесних грамот. "Просто переглянули. Звичайно, ніхто не хотів цього робити спеціально. Рамка грамоти була скачана з інтернету. Ніхто не звернув уваги — ну, кольорова стрічка. А потім хтось вже побачив, що там нанесені і герб, і прапор України", — розповіли в навчальному закладі.

У школі пояснили, що зараз випускники приносять грамоти назад та їх замінюють на нові, вже російського зразка.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...