Зниклий за кордоном екс-керівник ДФС України написав листа київським прокурорам

Екс-чиновник вирішив "поправити здоров'я" подалі від реформованої вітчизняної медицини, і обіцяє незабаром повернутись в Україну.

Мирослав Продан

Екс-керівник Державної фіскальної служби Мирослав Продан надішле Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі офіційний документ адміністрації клініки з підтвердження про його перебування на лікуванні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook після складання прокурорами САП підозри йому, передають Патріоти України.

«Дізнався, що мені нібито повідомлено про підозру. В САП пояснюють, що двічі надсилали повістки та не отримали відомостей щодо мого місцезнаходження. Акцентую увагу прокурорів САП, що запланував виїзд на лікування заздалегідь, про що вже повідомляв. Дізнавшись, що прокурори САП у нібито передбачений законом процесуальний спосіб повідомили мені про підозру, я звернувся до адміністрації клініки з проханням підготувати офіційний документ стосовно мого перебування у медичному закладі. В найближчий час мої представники звернуться до САП ГПУ і нададуть лист, підписаний уповноваженою особою закладу. Я також відправлю оригінал зазначеного листа поштою, що безумовно займе більш тривалий час», - написав Продан.

Він також заявив, що «без жодного сумніву» одразу після завершення лікування та реабілітації повернеться в Україну. «Про дату, час і номер рейсу (якщо буду повертатися літаком) проінформую представників САП», - пообіцяв він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...