"Зобов'язуюсь вчасно платити податки, не смажити на покришках міліціонерів і поступатися президенту РФ місцем у громадському транспорті," - Невзоров про присягу росіянина

У текст присяги громадянина Російської Федерації потрібно внести слова про необхідність поступатися місцем у громадському транспорті президенту країни Володимиру Путіну і обіцянку не палити міліціонерів на покришках.

Олександр Невзоров

Таку іронічну думку в своєму Instagram висловив відомий російський журналіст Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

На його думку, існуючий варіант присяги не годиться через його архаїчність.

"Вона буде такою ж архаїчною і божевільною, як усі давні присяги. Держава має право пограбувати, принизити, убити, а громадянин повинен відчувати благоговіння, захоплення і відданість", - сказав журналіст.

"Сьогоднішня сучасна присяга повинна звучати так: "У тому випадку, якщо РФ зуміє стати цивілізованою державою і забезпечити мені мої особисті вигоди й інтереси, я зобов'язуюсь вчасно платити податки, не смажити на покришках міліціонерів і поступатися президенту РФ місцем у громадському транспорті", - додав Невзоров.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...