"Зобов'язуюсь вчасно платити податки, не смажити на покришках міліціонерів і поступатися президенту РФ місцем у громадському транспорті," - Невзоров про присягу росіянина

У текст присяги громадянина Російської Федерації потрібно внести слова про необхідність поступатися місцем у громадському транспорті президенту країни Володимиру Путіну і обіцянку не палити міліціонерів на покришках.

Олександр Невзоров

Таку іронічну думку в своєму Instagram висловив відомий російський журналіст Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

На його думку, існуючий варіант присяги не годиться через його архаїчність.

"Вона буде такою ж архаїчною і божевільною, як усі давні присяги. Держава має право пограбувати, принизити, убити, а громадянин повинен відчувати благоговіння, захоплення і відданість", - сказав журналіст.

"Сьогоднішня сучасна присяга повинна звучати так: "У тому випадку, якщо РФ зуміє стати цивілізованою державою і забезпечити мені мої особисті вигоди й інтереси, я зобов'язуюсь вчасно платити податки, не смажити на покришках міліціонерів і поступатися президенту РФ місцем у громадському транспорті", - додав Невзоров.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...