"Зобов'язуюсь вчасно платити податки, не смажити на покришках міліціонерів і поступатися президенту РФ місцем у громадському транспорті," - Невзоров про присягу росіянина

У текст присяги громадянина Російської Федерації потрібно внести слова про необхідність поступатися місцем у громадському транспорті президенту країни Володимиру Путіну і обіцянку не палити міліціонерів на покришках.

Олександр Невзоров

Таку іронічну думку в своєму Instagram висловив відомий російський журналіст Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

На його думку, існуючий варіант присяги не годиться через його архаїчність.

"Вона буде такою ж архаїчною і божевільною, як усі давні присяги. Держава має право пограбувати, принизити, убити, а громадянин повинен відчувати благоговіння, захоплення і відданість", - сказав журналіст.

"Сьогоднішня сучасна присяга повинна звучати так: "У тому випадку, якщо РФ зуміє стати цивілізованою державою і забезпечити мені мої особисті вигоди й інтереси, я зобов'язуюсь вчасно платити податки, не смажити на покришках міліціонерів і поступатися президенту РФ місцем у громадському транспорті", - додав Невзоров.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...