Відповідне рішення ухвалив Солом’янський суд Києва, передають Патріоти України з посиланням на 5 канал.
Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив у суді, що Гаврилова могла здійснювати тиск на слідство і таким чином слідство не могло б відслідкувати факти її незаконного збагачення.
Окрім того, у САП заявили, що Гаврилова має контакти з одним із народних депутатів, з яким вона узгоджувала певні призначення в аудиторській службі. Прізвище парламентаря сторона обвинувачення пообіцяла надати під час розгляду справи по суті. Суддя не визнав ці аргументи суттєвими та зберіг Гаврилову на посаді.
Нагадаємо, очільницю Держаудитслужби Лідію Гаврилову НАБУ підозрює в незаконному збагаченні на суму 10 млн гривень і декларуванні недостовірних даних. Суд також зобов'язав Гаврилову здати всі паспорти, брати участь в слідчих діях і не спілкуватися зі свідками у справі. Також Гаврилова запам’яталася своїми поясненнями, коли її запитали про походження знайдених у неї крупних сум готівки та злитків золота. Зокрема, Гаврилова вважає, що злитки золота має кожен українець.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...