Золото Московії робить свою справу? - Росія знайшла собі союзника у Греції проти патріарха Варфоломія та України

​Митрополит Калаврітський і Егіалійський Амвросій (Елладська православна церква) розкритикував дії Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання УПЦ автокефалії.

«Нам мало стількох проблем, так наш патріарх ще й перебуває на межі церковного зіткнення Вселенського патріархату з великої Російською церквою! У наших дверей стоїть новий церковний розкол! Якщо до цього додати ще й внутрішні суперечки (...), то церковне становище справ в наш час стає надзвичайно трагічним», - сказав митрополит Амвросій в зверненні, яке цитує грецьке агентство церковних новин «Ромфеа», передають Патріоти України.

У своєму зверненні ієрарх також зазначає, що Вселенський патріарх за визначенням повинен символізувати єдність в православному світі, вирішувати суперечки і конфлікти між помісними Церквами і церковними діячами, однак, судячи з усього, патріарх Варфоломій поставив перед собою зворотну задачу.
Митрополит докоряє патріарху Варфоломію в тому, що той перестав бути гарантом церковної єдності і всіма способами намагається посилити свій вплив в православному світі. Черговим помилковим кроком він назвав дії Константинопольського патріарха щодо України, де, як зазначає архієрей, «передбачається, що розкольницька Українська церква повинна отримати визнання від патріархату Вселенського».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Такого ніхто не очікував: Бацька зробив гучну заяву про війну на Донбасі

понеділок, 23 вересень 2019, 20:00

Президент Білорусі вважає, що військовий конфлікт між Україною і Росією на Донбасі неможливо врегулювати без участі США. Від Олександра Лукашенка надійшла несподівана заява щодо російсько-української війни. Так, президент Білорусі вважає, що бойові дій...

Хіти тижня. "В чем сила, брат, сестры-скрепоносицы?": Солістка "ВіаГри" з'явилась на обкладинці глянцю без трусів

понеділок, 23 вересень 2019, 18:30

Еріка Герцег, українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра», прикрасила обкладинку популярного чоловічого глянцю «MAXIM Russia». Співачка постала перед шанувальниками в сексуальному вигляді, позуючи без трусів. Відвертий пост з'явився на особистій стор...