"Золотий фонд нації": Топ-чиновник Києва отримав шокуючий подарунок від своєї 80-річної бабусі і "трошки" від рідної мами

Коментуючи походження коштів, чиновник заявив, що його "родина працювала багато років", а бабуся навіть мала нагороди та медалі.

“Мотиви вчинку бабусі полягають у тому, що я її внук”, - пояснив Денис Суховий

Чиновник столичної адміністрації отримав 5 млн грн у подарунок від бабусі. Ідеться про начальника управління розвитку транспортної інфраструктури КМДА Дениса Сухового. Цінний подарунок він отримав від своєї 80-річної бабусі Віри Ладигіної. Мотиви жінки Суховий пояснив тим, що він її онук, ідеться в сюжеті "Наші гроші з Денисом Бігусом", передають Патріоти України.

Крім того, уже від мами Суховий отримав подарунок на честь свого 33-річчя – квартиру на вулиці Велика Васильківська у центрі столиці. Вона коштує 1,7 млн грн. У 2017-му мама також позичила йому 900 тисяч грн. На ці гроші чиновник купив автомобіль Subaru Forester.

Коментуючи походження коштів, Суховий заявив, що його "родина працювала багато років", а бабуся навіть мала нагороди та медалі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...