"Зоряні війни" Х*йла: Росія таємно випробувала бойову космічну ракету

Росія провела успішне випробування протисупутникової ракети, випущеної з нової системи ПРО "Нудоль".

ПРО "Нудоль"

Про це повідомляє CNBC з посиланням на джерела, знайомі із засекреченою доповіддю американської розвідки, передають Патріоти України.

За їхніми даними, випробування пройшли 23 грудня 2018 року. Ракета нібито пролетіла 17 хвилин і майже 3000 км перш ніж успішно впала у зону ураження.

У США припускають, що ракети планується використовувати проти комунікаційних супутників і апаратів для супутникової фотографії на нижній орбіті Землі.

"Росія розвиває різноманітний набір протисупутникових можливостей, у тому числі ракети наземного базування і зброї спрямованої енергії, і продовжує запускати "експериментальні" супутники, які проводять складні операції на орбіті для розширення протикосмічних можливостей", – йдеться в огляді.

Також зазначається, що система PL-19 Nudol, яка буде зосереджена в основному на протисупутникових місіях, була успішно випробувана двічі в 2018 році.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...