"Зоряні війни" Х*йла: Росія таємно випробувала бойову космічну ракету

Росія провела успішне випробування протисупутникової ракети, випущеної з нової системи ПРО "Нудоль".

ПРО "Нудоль"

Про це повідомляє CNBC з посиланням на джерела, знайомі із засекреченою доповіддю американської розвідки, передають Патріоти України.

За їхніми даними, випробування пройшли 23 грудня 2018 року. Ракета нібито пролетіла 17 хвилин і майже 3000 км перш ніж успішно впала у зону ураження.

У США припускають, що ракети планується використовувати проти комунікаційних супутників і апаратів для супутникової фотографії на нижній орбіті Землі.

"Росія розвиває різноманітний набір протисупутникових можливостей, у тому числі ракети наземного базування і зброї спрямованої енергії, і продовжує запускати "експериментальні" супутники, які проводять складні операції на орбіті для розширення протикосмічних можливостей", – йдеться в огляді.

Також зазначається, що система PL-19 Nudol, яка буде зосереджена в основному на протисупутникових місіях, була успішно випробувана двічі в 2018 році.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...