Про це розповів журналіст Євген Назаренко, передають Патріоти України.
За його словами, вже третій рік поспіль День Незалежності військові зустрічають на передовій під обстріли ворога. У селищі Травневе обстріли почались ще у День Прапора, і не знизили активності 24 серпня. Українці відповідали так, щоб показати ворогу, хто на цій землі господар.
"Ми багато розмовляли з бійцями про те, що для них означає "незалежність". Майже всі відповідають, що незалежність – це коли ми звільнимо всі наші території", – розповів Назаренко.
Щодо параду – українські військові, підкреслив журналіст, на передовій зовсім не проти параду, як багато хто пише у Facebook. І залюбки сходили б на парад, якби були в Києві.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...