Про це у своєму відеоблозі на Youtube заявив український журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
"Російське керівництво виходить з принципу, що зрадників ніхто не любить. Тому йде заміна кадрів. Дуже часто говорять про те, що українські військові перейшли на бік Російської Федерації заради квартир. Але скільки я чув про це, то тренд такий: ласкаво просимо в Росію! Росія — це не тільки Крим. Це ще й Далекий Схід. Країна велика, тут є де служити. Їх не звільняють — будь ласка, переїжджай в інше місце, доведи, що ти відданий новій батьківщині. Тим більше, є Сирія ще, Північний Кавказ. Загалом, є де військовим себе проявити", — із сарказмом зазначив він.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...