"Зважена і щастива": Тренер відомого шоу розповіла про своє харчування

Щільний сніданок, менший за обсягом обід, зовсім легку вечерю. Між основними прийомами їжі - насичуючі організм перекушування.

Така система харчування одного з тренерів шоу «Зважені та щасливі» Марини Боржемскої-Узєлкової, передають Патріоти України.
«Ем три раза в день. Утро начинаю со стакана воды с лимоном, в течение дня выпиваю еще 2,5 литра», - ділиться своїми секретами тренер.
При цьому, за її словами, перший прийом їжі - сніданок - повинен бути щільним. «Ведь это — основной мой заряд энергии. Обед немного меньше, а ужин совсем легкий. Между основными приемами пищи есть перекусы, если хватает времени», - говорить тренер.
В якості перекусів вона їсть те, що насичує організм і дає можливість працювати далі - смузі, йогурт з огірком, сухофрукти.
При цьому тренер «Зважених та щасливих» стверджує, що абсолютно перестала отримувати задоволення від солодкого, яке їсть дуже рідко - відвикла. Причиною тому стала операція, після якої медики прописали їй сувору дієту, з якої виключалося солодке. «Мне больше хочется фруктов. Чем больше ты ешь фруктов, тем меньше хочется сладкого, ведь они дают энергию и обогащают организм гормоном счастья», - запевняє Марина Боржемска-Узєлкова.
Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...