"Сашко Місюра, воїн з Кіровоградщини з позивним Малюк, з розміром одягу з дитячого світу і неймовірною сміливістю, завдяки якій став героєм, підбивши три московитських танки і потрапивши у госпіталь з численними пораненнями, перенісши 17 операцій і виживши", — описує вона його.
Ніцой розповіла, що подружилася з Героєм ще коли він лікувався у Київському госпіталі і відтоді продовжує підтримувати з ним зв'язок. Під час одного із дзвінків ветеран і розповів їй про те, з яким трепетом американці ставляться до всіх, хто захищав свою землю.
"Ви не уявляєте, як тут люблять військових! Причому всіх військових, не тільки своїх. Ось дивіться, я їм ніхто. Але! Заїхали ми з дружиною до їхнього магазин, купити парасольку від сонця, таку, щоб у дворі ставити. Так вони, дізнавшись, що я воював, стали носитися зі мною, як з найважливішою людиною. Ви розумієте, я не за їхню країну воював! Але їм усе одно! Вони всіх військових обожнюють. А коли вони дізналися, що я учасник українсько-російської війни і воював проти Московії, що був поранений і маю нагороди, то вони всі збіглися руку мені потиснути", — цитує письменниця слова воїна.
Місюра також розповів, що на знак подяки за його героїзм працівники магазину зробили йому величезну знижку на покупки і завалили подарунками. Крім того, він наголосив, що таке ставлення до військових, а тим паче до учасників війни там спостерігається всюди, на відміну від України.
"Там вся нація так військових поважає! А діти! А школи! У них все виховання у повазі до військових, а якщо це ще й учасник бойових дій — на руках готові носити. І це відчувається всюди, куди не прийдеш. Не те що у нас: "Ми вас туда нє пасилалі", — із жалем зазначив Герой.
У коментарях під постом Ніцой люди підтримали Олександра і висловили надію, що українське суспільство теж доросте до того рівня, коли кожен його член буде вдячний своїм захисникам.
"Вірю, що скоро і в нас більшість людей буде по-справжньому цінувати своїх воїнів. Героям слава!", "Клас! Але це досягається десятиліттями, якщо не сотнями років", "Я мужик! Я плачу!", "Я плачу, що ми дефективні. Чому у нас не так, як у людей?" — пишуть користувачі.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...