Жителям тимчасово окупованих територій Донецької області при розрахунку пенсійних виплат не будуть враховані роки, відпрацьовані на території підконтрольній Україні.
Громадяни, які перебувають в окупації і виходять на пенсію, зіткнулися з черговою проблемою. Їм повідомили, що через "неможливість перевірити" факт трудової діяльності на території, підконтрольній українській владі, цей період просто не буде врахований.
Очевидно, що ситуація з "неможливістю" перевірити для керівництва тимчасово окупованих територій поширюється не тільки на питання перевірки трудового стажу.
На даний момент, з огляду на специфіку демографії на тимчасово окупованих територіях можна припустити, що більшість жителів зіткнуться з проблемами оформлення пенсій.
Потрібно відзначити що питання виникло після підвищення пенсійного віку в Росії, проти якого проходили численні мітинги в містах. Деякі висловлюються, що все дуже банально - зовсім закінчилися фінанси і влада шукає будь-який привід для скорочення витрат.
Обурені місцеві жителі вважають це геноцидом:
...«В ДНР стали отказывать в пенсии людям, которые работали на территории, сейчас подконтрольной Украине. Этот период просто не включается в стаж, потому что его «невозможно проверить». И получается, что стажа не хватает, хотя человек всю жизнь работал и платил взносы в ПФ»,
"И кто «фашисты» и геноцидит?) или все просто — денег нет)»...
Якщо згадати початок подій із захоплення Донбасу, то саме ця маса людей була найчисленніша в зборах, головним їх мотиватором на той момент було - високі пенсії в Росії.
Можна тільки додати слова колишнього народного депутата України Олександра Бригинця з 2016 року:
«... Підконтрольні Україні території їм потрібні не тільки для отримання пільг і гуманітарки для переселенців, а й для трьох інших завдань:
- Отримати пенсії на додаток до тієї, що з бюджету РФ платять окупанти,
- Закупитися тими товарами, які у нас дешевше - а це майже все,
- Поміняти гривні на рублі по реальному, а не заниженим, як у окупантів, курсу".
Такий ватний патріотизм на дві пенсії ... Хочуть ці пенсіонери миру і повернення окупованих територій під руку Києва? Далеко не всі. Деякі з них відверті яструби. Хто ж їм буде платити дві пенсії. Наші, справжні переселенці-пенсіонери, розповідають, що "потойбічні" відверто хизуються, як їм добре тепер - і дві пенсії, і гуманітаркою завалюють по обидва боки. Кому війна, а кому щастя...»
Тепер можливо багатьом потрібно буде зробити вибір від якої країни отримати стабільність в старості.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...