"Звичайний геноцид, або Все пропало - "денег нет...": Пенсіонери Донбасу вже зрозуміли, яка країна забезпечить їхню старість

Жителям тимчасово окупованих територій Донецької області при розрахунку пенсійних виплат не будуть враховані роки, відпрацьовані на території підконтрольній Україні.

Про це місцеві жителі пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України.
Громадяни, які перебувають в окупації і виходять на пенсію, зіткнулися з черговою проблемою. Їм повідомили, що через "неможливість перевірити" факт трудової діяльності на території, підконтрольній українській владі, цей період просто не буде врахований.
Очевидно, що ситуація з "неможливістю" перевірити для керівництва тимчасово окупованих територій поширюється не тільки на питання перевірки трудового стажу.
На даний момент, з огляду на специфіку демографії на тимчасово окупованих територіях можна припустити, що більшість жителів зіткнуться з проблемами оформлення пенсій.
Потрібно відзначити що питання виникло після підвищення пенсійного віку в Росії, проти якого проходили численні мітинги в містах. Деякі висловлюються, що все дуже банально - зовсім закінчилися фінанси і влада шукає будь-який привід для скорочення витрат.
Обурені місцеві жителі вважають це геноцидом:

...«В ДНР стали отказывать в пенсии людям, которые работали на территории, сейчас подконтрольной Украине. Этот период просто не включается в стаж, потому что его «невозможно проверить». И получается, что стажа не хватает, хотя человек всю жизнь работал и платил взносы в ПФ»,

"И кто «фашисты» и геноцидит?) или все просто — денег нет)»...

Якщо згадати початок подій із захоплення Донбасу, то саме ця маса людей була найчисленніша в зборах, головним їх мотиватором на той момент було - високі пенсії в Росії.
Можна тільки додати слова колишнього народного депутата України Олександра Бригинця з 2016 року:
«... Підконтрольні Україні території їм потрібні не тільки для отримання пільг і гуманітарки для переселенців, а й для трьох інших завдань:
- Отримати пенсії на додаток до тієї, що з бюджету РФ платять окупанти,
- Закупитися тими товарами, які у нас дешевше - а це майже все,
- Поміняти гривні на рублі по реальному, а не заниженим, як у окупантів, курсу".
Такий ватний патріотизм на дві пенсії ... Хочуть ці пенсіонери миру і повернення окупованих територій під руку Києва? Далеко не всі. Деякі з них відверті яструби. Хто ж їм буде платити дві пенсії. Наші, справжні переселенці-пенсіонери, розповідають, що "потойбічні" відверто хизуються, як їм добре тепер - і дві пенсії, і гуманітаркою завалюють по обидва боки. Кому війна, а кому щастя...»

Тепер можливо багатьом потрібно буде зробити вибір від якої країни отримати стабільність в старості.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

За приготування кави на набережній туристів оштрафували на € 950

субота, 20 липень 2019, 20:29

У Венеції заборонені пікніки на певних ділянках і не можна ходити без сорочки в громадських місцях. У Венеції поліція затримала і оштрафувала двох німецьких туристів. Вони готували каву на сходах мосту Ріальто - однієї з головних пам'яток міста, переда...

Зірка світового кінематографу мріє посадити на своєму городі у Парижі українські помідори

субота, 20 липень 2019, 20:15

В Одесі на творчу зустріч з французькою акторкою Катрін Деньов прийшли близько 1,5 тисяч осіб. Захід відбувся в Одеському академічному театрі музичної комедії, який задіяний в якості великого майданчика на час проведення 10-го Одеського міжнародного кі...