Є спільне бачення: Гриценко закликав "Самопоміч" до об'єднання

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко публічно звернувся до лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового про об'єднання.

Анатолій Гриценко

Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів, передають Патріоти України.

"Ми приречені на те, щоб об'єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу", - сказав Гриценко.

Він також додав, що отримав мандат на проведення переговорів із "Самопоміччю" ще 16 місяців тому. За його словами у двох політичних сил є спільне бачення, як рухатися вперед: "Я точно знаю із багатьох розмов з Андрієм Івановичем, із іншими представниками "Самопомочі", що у нас спільний біль за те, що відбувається в країні".

Нагадаємо, у травні до "Громадянської позиції" приєдналась політична сила "Альтернатива". Також партії "Народний контроль" Дмитра Добродомова та "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка створюють спільну політичну платформу "Народна довіра".

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...