Цьому "Титаніку" час на дно: Карикатурист висміяв Няшу Поклонську у своїй новій роботі

Відомий карикатурист Сергій Йолкін порадував підписників новою їдкою картиною.

Відповідне творіння він оприлюднив у Facebook, передають Патріоти України.

Цього разу під перо потрапила колишня "прокурор" Криму Наталія Поклонська та її постійні потуги захистити кумира Миколу II. Художник зобразив її, як жінку, що закриває грудьми імператора.

Мова йде про історичний фільм "Матильда", який, за словами Поклонської "опоганює почуття православних віруючих людей і містить недостовірні історичні дані і фальшиві відомості щодо Великого Государя Миколи II". У картині показані відносини царевича з примою-балериною Матільдою Кшесінскою.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Чи застосує Росія ядерну зброю: Журналіст оцінив небезпеку

п’ятниця, 18 серпень 2017, 22:01

Захід ніколи не застосує ядерну зброю проти Росії, так само як і Росія ніколи не піде на такий крок, оскільки це "еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе". Таку думку в інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радз...

Дискримінація військовослужбовців-прихожан є неприйнятною, - дипломат

п’ятниця, 18 серпень 2017, 21:51

Московський патріархат назагал, на рівні інституційному, важко з позиції українського патріотизму визнати інакше, ніж організацією шкідливою і ворожою. "Але я знаю прекрасних патріотичних людей і серед священнослужителів, і серед прихожан УПЦ МП, тому ...