12-сантиметровий хробак 15 років їв мозок чоловіка

Коли лікарі дістали паразита з голови пацієнта, він все ще ворушився.

Хірурги дістали 12-сантиментрового плаского хробака з мозку чоловіка під час ризикованої операції. Пацієнт звернувся до лікарів через скарги на втрату свідомості й конвульсії. Небезпечну процедуру провели в Guangdong Sanjiu Brain Hospital у місті Гуанчжоу в Китаї, передають Патріоти України з посиланням на Daily Star.

Пацієнт на ім’я Ванг Лі вперше відчув оніміння в лівій частині тіла у 2007 році. З часом симптоми погіршилися. Тож чоловік звернувся до кількох лікарів. Спочатку йому поставили діагноз утворення пухлини в мозку. Але попри курс лікування, його стан все одно погіршувався.

Лише у 2018 році лікарі зрозуміли, що проблемою був плаский хробак. Як виявилося, паразит жив у голові Ванг Лі впродовж 15 років. Однак, лікарі все одно порадили пройти нехірургічну терапію, тому що хробак був у частині мозку, яку було дуже небезпечно оперувати.

На жаль, паразит продовжив рости у голові чоловіка й почав їсти частину його мозку. Тож у клініці Guangdong Sanjiu Brain Hospital все ж вирішили взятися за ризиковану операцію й видалити хробака. Під час двогодинної процедури лікарі видалили з голови пацієнта плаского хробака виду Sparganum mansoni. Він часто зустрічається в кишківниках котів і собак. У людей його виявляють вкрай рідко.

«Операція була ризикованою. Живий плаский хробак рухався у мозку чоловіка. Нам потрібно було видалити всю істоту, інакше відірвані залишки могли знову вирости», - сказав китайський лікар місцевим ЗМІ.

«Це не перший такий випадок. В нашій клініці цього року ми вже лікували чотирьох таких пацієнтів. Людям варто бути обережними, коли вони готують жаб, слимаків і змій. Їх потрібно готувати дуже ретельно. Також не варто пити воду на природі без кип’ятіння», - порадив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Не потрібно копати землю: Подружжя з Києва стали успішними фермерами і вирощують картоплю по-новому (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 23:30

Життя змусило киян не тільки копати город, а й навчитися доїти кіз і приймати у них пологи. "Раніше ми з Євгеном жили в Києві, але вже п'ять років, як переїхали на хутір в Поліссі", - говорить Наталія Вишинська, яка створила з чоловіком екоферму, перед...

З архіву ПУ. Відповіли за "Катерину Велику": Кейт Міддлтон отримала перемогу в суді за образу журнала Tatler (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 13:30

У травні цього року гламурне видання опублікувало матеріал під назвою «Катерина Велика». У ньому простежується становлення дружини принца Вільяма з дівчини, що виросла в родині середнього класу, на впливову публічну фігуру. Герцогиня Кембриджська здобу...