Червневий повний місяць 2019 року буде вдень, об 11:31 17 червня за київським часом, але майже повний Місяць можна буде спостерігати ввечері 17 червня, з 21:17 за Києвом. Ця подія часто називається повним полуничним місяцем, йдеться в статті американського видання "Альманах старого фермера", передають Патріоти України.
Як зазначає видання, цей повний місяць отримав свою назву від племен алгонкінів, які вважали цей час сигналом до збирання дозрілих плодів. В Європі ця подія відома також як Медовий Місяць і Повний Рожевий Місяць. При цьому в Європі сам момент повного місяця припаде на денний час.
У Південній півкулі це небесне явище може називатися Оук-Мун, тобто холодний місяць або довгий нічний місяць.
17 червня — це 14-й місячний день в місячному календарі. Відсоток освітленості Місяця становить 100%. Схід Місяця о 21:17, а захід в 3:58. при цьому, строго кажучи, увечері 17 червня Місяць буде вже спадним.
Астрономи відзначають, що спостерігати за повним Місяцем краще не в піковий час, а тоді, коли супутник Землі знаходиться досить низько над східною частиною горизонту. Коли місяць знаходиться низько на горизонті, то це дозволяє охопити весь вид з об'єктами на передньому плані, супутник здається більшим.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...