17 листопада - День студента: Привітання у віршах та прозі

В усі часи та в усіх країнах студентство було та залишається активною силою, що рухає суспільство вперед.

Сьогодні майже в кожного українця в родині або серед друзів знайдеться студент, і привітати його хочеться так, щоб підняти йому настрій та налаштувати на наступний навчальний рік, передають Патріоти України.

А якщо ви занадто зайняті, але хочете привітати друга, ми зібрали для вас найяскравіші привітання з днем студента!

Привітання з днем студента: проза

Шановні студенти!

Є в житті особливо божевільний і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Нехай кожен з вас повною ложкою сьорбне "халявного" іспиту та веселощі студентських вечірок. З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

***

Як часто ми сміємося над анекдотами про студентів: часто бідних і голодних, іноді п’яних, але завжди кмітливих, розумних і веселих. Бажаю вам, винахідливо відповідати на каверзні питання викладачів, з розумом пропускати заняття і весело відзначити сьогоднішнє свято.

***

Вельмишановне студентство!

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. І не біда, навіть якщо вже і не студент зовсім, головне всередині не втратити ту нитку, що пов’язує у об’єднані студентське братство. Вітаю всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаю провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя!

Привітання з днем студента у віршах

Хто не був студентом,

Тому не зрозуміти:

Як хочеться їсти,

Як хочеться пити.

***

З днем студента, кращий друг!

Май найкращих ти подруг!

Мерседес собі купити,

І по клубах потусити.

Цілий світ тобі відкритий —

Може станеш знаменитий!

Все залежить лише від тебе,

Головне — вчитися треба!

***

З днем студента я вітаю,

І ось чого тобі бажаю:

Прекрасно жити,

Проблем не знати,

І легко сесії здавати!

Життя хай ллється через край,

Не буде смутку, буде рай!

***

Сьогодні свято — День студента!

І я хочу сьогодні побажать:

Щоб сесії кінчались Хеппіендом,

Із посмішкою міг це все згадать!

***

Вітаю тих, хто здобуває "вищу" —

Від вас залежить майбуття.

Нехай міцним буде граніт науки

І в світлих головах примножаться знання.

Картинки з Днем студента

Картинки – простий та приємний спосіб показати людині, що ви про неї пам’ятаєте та підняти настрій. В мережі інтернет є безліч креативних та веселих привітань-ілюстрацій, які сподобаються вам та вашим близьким. Більш того, ви можете зробити подібну ілюстрацію самостійно. Напишіть привітання з днем студента своїми словами, а картинку створіть за допомогою онлайн редакторів чи соціальних мереж, головне – не втрачайте ентузіазм та робіть все з задоволенням!


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...